Lokalizacja

Poznaj bliżej

Bobrowiec w gminie Piaseczno

Bobrowiec to urocza mała miejscowość zlokalizowana w powiacie piaseczyńskim, w samym sercu województwa mazowieckiego. Obecnie powiat piaseczyński należy do najintensywniej rozwijających się powiatów i to w całej Polsce. Bobrowiec również dynamicznie się rozbudowuje, zapewniając swoim mieszkańcom infrastrukturę zarówno drogową jak i mieszkalną na bardzo wysokim poziomie.

Władze miasta dbają, by mimo wszystkich udogodnień, w Bobrowcu było nadal pięknie, spokojnie i zielono. Tutaj blisko jest do pięknej i miejscami dzikiej natury. W pobliżu znajdują się np. Lasy Sękocińskie, do których z Bobrowca w 20 minut dojedziesz np. rowerem. Podczas wakacji nie musisz daleko wyjeżdżać, w pobliżu znajdziesz bowiem wiele fantastycznych miejsc na rekreację i wypoczynek. Np. latem w 30 minut (rowerem) dojedziesz do kąpieliska w Zalesiu Górnym.

Bobrowiec jest również dobrze skomunikowany z większymi miastami.

Do Warszawy prowadzi DK7, z Bobrowca dotrzesz do centrum Warszawy w 40 minut. Tylko 15 minut zajmie Ci dojazd do Piaseczna, natomiast do Otwocka 46 minut.

Domy Bobrowiec

Bobrowiec ma także bardzo dobrze zorganizowaną infrastrukturę komunikacji publicznej. Szybko dojedziesz m.in. do Metra Stokłosy (w 30 minut), również gminne autobusy kursują bezpośrednio do Warszawy.

Warto mieć także na uwadze plany, dotyczące najbliższej przyszłości. W niedługim czasie na terenie gminy Lesznowola stworzona zostanie trasa ekspresowa Puławska Bis, łącząca węzeł Warszawa Lotnisko z Lesznowolą.

W Bobrowcu znajdziesz sklepy spożywcze. Do najbliższej galerii handlowej masz 6 minut (N- Park w Starej Iwicznej), nieco dalej około 20 minut jazdy samochodowej znajduje się galeria handlowa w Józefosławie.

Wybierz swój nowy Dom w Bobrowcu!

Przejdź do listy, sprawdź dostępność domów, pobierz karty lokali.