O inwestycji

Nowa Inwestycja

Domy w Bobrowcu

Jeśli uciekasz od wielkomiejskiego zgiełku, zależy Ci na bezpiecznej i prostej drodze do szkoły czy przedszkola, a do tego szukasz bliskiego sąsiedztwa z Warszawą, to domy w Bobrowcu będą dla Ciebie trafną inwestycją.

Malowniczo położona miejscowość znajduje się zaledwie 25 kilometrów od centrum Warszawy. Blisko będziesz mieć również do Piaseczna czy Zalesia Górnego. Możesz nadal pracować w większej aglomeracji bądź tam rozwijać się zawodowo i rewelacyjnie  mieszkać, upajając się ciszą i spokojem klimatycznego Bobrowca.

Bobrowiec to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Bliskość sosnowego lasu sprawia, że zapewnisz swojej rodzinie czyste powietrze i świetną przestrzeń do niedzielnych wycieczek, czy popołudniowych spacerów.

Bobrowiec to również bezpieczna okolica  – idealna do jazdy na rowerze, zabaw przed domem czy spacerów z psem.

Wszędzie

blisko.

Nie musisz się martwić, że dojazd do większego miasta będzie absorbował sporo Twojego wolnego czasu. Szybkie połączenie z autostradą, a także sprawny węzeł komunikacyjny ułatwi Ci codzienne pokonywanie nawet większych odległości z Bobrowca.

Autobusem linii 737 w ekspresowym czasie dojedziesz do Ursynowa, a do dworca głównego w Piasecznie dotrzesz w 18 minut. Komunikacja miejsca stwarza naprawdę nieograniczone możliwości. Ponadto kupując wspólny bilet ZTM i Kolei Mazowieckich możesz dojeżdżać do pracy w ekonomiczny sposób. Wyprowadzka z Warszawy nie będzie więc wiązać się z wyższymi wydatkami na dojazd do pracy.

 

Bobrowiec to mała, ale dobrze zurbanizowana i zagospodarowana miejscowość. Znajdziesz tam np. stadninę koni i aż trzy kluby jeździeckie, gdzie zapiszesz dzieci na naukę jazdy konnej. Znajdziesz też korty tenisowe i instruktorów do nauki gry.

W Bobrowcu zapiszesz dzieci do szkoły czy do przedszkola, zrobisz również szybkie zakupy, a do najbliższych ośrodków zdrowia dojedziesz w 15 minut samochodem.

Nie tylko jednak sama okolica jest atrakcyjna. Także nasze domy w Bobrowcu spełnią Twoje oczekiwania. To ciekawie zaaranżowane dwukondygnacyjne bliźniaki bez skosów na pierwszym piętrze, z bardzo ustawnymi pomieszczeniami. Nie musisz się martwić o miejsce postojowe na samochód, inwestycja obejmuje zarówno garaż, jak i naziemny parking. Zimą pewnie i szybko wjedziesz na posesję, a latem dzieci będą mogły bawić się również na przestronnym ogrodzie.

 

To wszystko sprawia, że domy w Bobrowcu są funkcjonalne i innowacyjne. To stworzone miejsce zarówno dla seniorów, jak i dla rodzin z małymi dziećmi czy miłośników czworonogów. Domki mają różny metraż, dlatego jeszcze dziś, sprawdź która przestrzeń jest idealna właśnie dla Ciebie i zaplanuj swoje życie w zupełnie innym klimacie. Zwolnij tempo i czerp wszystko, co dobre z natury.

Bobrowiec czeka na Ciebie!

Wybierz swój nowy Dom w Bobrowcu!

Przejdź do listy, sprawdź dostępność domów, pobierz karty lokali.